Açılışımızdan bugüne çok kısa bir süre olmasına rağmen bizi destekleyen değerli müşterilerimiz sayesinde uzun ve güzel bir yol aldığımıza inanıyoruz.
For infinity ekibi işlerinde bir çok başarıya ulaşmış, yurt içi ve yurt dışı özel (kesim,renklendirme,topuz,gelin saç ve makyaj tasarımları,kaş kontur,cilt bakımı, kişisel gelişim gibi eğitiminlerini tamamlamış uzman kadrosu ile yenilikçi ve, sektörde yeni moda trendleri takip ederek dilerseniz kendi tarzınızlada uyum sağlayarak sizlere en yakışanı yapmak için hazırlar. "Hayal gücü her şeydir ; sizi bekleyen güzelliklerin önizlemesi gibidir." Gelin hayalinizdeki saçları birlikte gerçekleştirelim...

 

Neden biz:

Salona girdiğiniz andan itibaren profesyonelliği hissederek, istediğiniz saç modeli üzerine bir ön görüşme sağlanır ve saçlarınıza analiz yapılır olabilecek işlemler netleştirilir ve bunlar size tane tane anlatılarak aklınızda soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla bizlere güvenebilirsiniz.Sizlerin ve aynı zamanda bizlerinde sağlığını düşünerek Çalışmalarımızı Sektördeki lider kaliteli markalarla sözleşmeli ve bağlantılı bir şekilde yapıyoruz 1. Sınıf ürünler (boyalar açıcılar, bakım grupları) kullanılmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşılması durumda salonumuza firmalardan teknik uzmanlar gelerek saçlarınızı incelemeye alır ve çözüm bulunur.

Biz sadece insanların nasıl göründüğünü değil, nasıl hissettiğinide değiştiriyoruz..

 

Kurucularımız
Kaan Bulut & Serkan Bal  İmran
TOP